شرکت بازرگانی فیروزه
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: شرکت بازرگانی فیروزه - پنجشنبه ۳٠ شهریور ،۱۳٩٦

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

لاک ناخن , واردات لاک ناخن ,حمل و ترخیص کالا 

 کشور چین به عنوان یکی از قطبهای صنعتی جهان در بخش های مختلف صنعت ،کشاورزی ،پوشاک و… صاحب نام است.واردات و ترخیص انواع لاک ناخن ،تزیینات ناخن ،لاک طرحی ناخن ،قلم لاک، برچسب ناخن ،ست مانیکور و پدیکور ،لوازم آرایش و… بخشی از فعالیتهای بازرگانی فیروزه می باشد.

 

واردات لاک ناخن

 

کسانی که در طراحی ناخن سررشته دارند می دانند که چسب های طراحی ناخن چه اهمیتی در انجام این کار دارند. با کمک این چسب ها می توان طرح هایی خلاقانه و بسیار زیبا روی ناخن ها به وجود آورد.


این دانه ها به صورت شیشه ای و فلزی وجود دارند و در انواع طراحی ناخن می توان از آن ها استفاده کرد. استفاده از این دانه ها جلوه ای سه بعدی به ناخن ها داده وطراحی ناخن را حرفه ای و زیبا می کند.

 تجربیات موفق در خدمت رسانی به موسسات و بازرگانان موجب اعتماد بیشتر  افراد به بازرگانی فیروزه شده است ،بطوریکه تمام امور مربوط به حمل و نقل (داخلی و بین المللی) ، ثبت سفارش، اخذ مجوزهای ورود و صدورکالا، اخذ گواهی های مختلف استاندارد ، بازرسی، بهداشت و … ترخیص کالا، پیگیری  اختلافات گمرکی، انبارداری، بسته بندی، تخلیه و بارگیری و …. و بطور کلی کلیه خدمات مربوط به بازرگانی خارجی خود را از ابتدا تا انتها، به این شرکت واگذار نمایند. 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :