شرکت بازرگانی فیروزه
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: شرکت بازرگانی فیروزه - جمعه ۳۱ شهریور ،۱۳٩٦

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

لوازم آرایش تولید چین , واردات و ترخیص لوازم آرایش

 

لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از پول سازترین تجارتهای دنیا علی الخصوص در کشور ایران به شمار می آید. طی آماری که انجمن واردکنندگان در سالهای اخیر ارائه کردند حدود ۲٫۱ میلیارد تومان گردش مالی در بخش واردات لوازم آرایشی  وجود دارد. و زنان ایرانی تقریبا ۳ برابر همتایان اروپایی خود در این زمینه هزینه صرف می کنند.

از آنجایی که بسیاری از این لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت کاملا قاچاق وارد می شوند.در اغلب موارد عوارضی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کنند.

شرکت بازرگانی فیروزه نیز با آگاهی از این وضعیت اقدام به واردکردن انواع لوازم آرایشی و ترخیص و انجام کلیه امور گمرکی آن نموده است.

 

واردات لوازم آرایش

 

لوازم آرایشیتان را شریک نشوید

از آنجایی که رژلب ها مدام با لب ها در تماس هستند، بهتر است هر سال عوض شوند البته در رژلب ها آبی وجود ندارد بنابراین احتمال فاسد شدن آنها بسیار کمتر است، البته اگر اخیرا بیمار بوده اید بهتر است رژ خود را دور بیندازید.هیچ گاه رژلب خود را به کسی قرض ندهید یا از رژ کسی استفاده نکنید چون احتمال سرایت بیماری از این راه بسیار است.

مجموعه بازرگانی فیروزه بیش از سه دهه است که با تولیدکنندگان و تاجران چینی در ارتباط است و کلیه امور بازرگانی در حوزه های مختلف را بعهده میگیرد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :