شرکت بازرگانی فیروزه
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: شرکت بازرگانی فیروزه - دوشنبه ۳ مهر ،۱۳٩٦

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات رادیو پخش و اسپیکر,ترخیص رادیو

 

 کشور چین به عنوان یکی از قطبهای صنعتی جهان در بخش های مختلف صنعت ،کشاورزی ،پوشاک و… صاحب نام است.واردات و ترخیص انواع رادیو پخش و اسپیکر ،واردات انواع سیستم سوتی و تصویری ،اسپیکرهای فلش خور ،اسپیکر مموری خور ،و … بخشی از فعالیتهای مجموعه بازرگانی فیروزه می باشد.در صورت تمایل به سرمایه گزاری در این زمینه می توانید هرگونه راهنمایی را از اعضای مجموعه ی بازرگانی فیروزه دریافت نمایید.تا بهترین کالا را با قیمت مناسب برای شما عزیزان شناسایی کرده و در اختیار قرار دهند.
 
 
واردات رادیو و اسپیکر
 
 
توان خروجی رادیوپخش و یا قدرت و کیفیت صدای خروجی آن مسئله ای است که در انتخاب رادیوپخش با آن روبرو می باشید. مسلما با افزایش قدرت خروجی رادیوپخش شما صدای بهتری می توانید از سیستم خود بگیرید. این قدرت بر حسب وات مشخص می گردد. ولی این مسئله آنجا ارزش خود را از دست می دهد که شما بدانید تمامی رادیوپخشهای پایونیر، کنوود و یا جی وی سی از رنج 200 تا 600 هزار تومان دارای 4 خروجی 50 وات می باشند، و یا رادیوپخشهای سونی اکثرا 4 خروجی 52 وات دارند، این درحالیست که مسلما شما اختلافی در خروجی صدای رادیوپخشهای پایونیر و سونی احساس نخواهید کرد. پیشنهاد می گردد با توجه به مسئله مطرح شده خیلی وقت خود را در کنترل قدرت خروجی رادیوپخشها به هدر ندهید.
 

مجموعه بازرگانی فیروزه دارای کارگوهای مختلف در پکن ،گوانجو و ایوو می باشد.همچنین دارای دفاتر بازرگانی در ایران و در شهرهای تهران ،مشهد و بندر عباس می باشد.اعضای این مجموعه در تلاشند تا بهترین خدمات را به بازرگانان عزیز در رابطه با واردات و ترخیص کالا ،انجام کلیه امور گمرکی ، خرید خارجی ،حمل و نقل بین المللی و… را ارائه دهند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه واردات اسپیکر و رادیو پخش به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :