شرکت بازرگانی فیروزه
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: شرکت بازرگانی فیروزه - شنبه ۸ مهر ،۱۳٩٦

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات و ترخیص جت اسکی ,خرید جت اسکی از چین 

 

واردات و ترخیص جت اسکی ,خرید جت اسکی از چین ،واردات موتورچهارچرخ ساحلی ،ترخیص موتورساحلی ،واردات تجهیزات ورزشی ساحلی ،قایق ،کایت توسط مجموعه بازرگانی فیروزه با بیش از سه دهه فعالیت بازرگانی ،این موارد تنها گوشه ای از فعالیت های این شرکت است.

 

واردات جت اسکی

 

ملخ جت اسکی از لحاظ ظاهری و عملکردی مانند یک ملخ می باشد که در داخل یک لوله می چرخد. این ملخ با چرخش خود باعث می شود که آب از یک طرف مکیده شود، سرعت بگیرد و از طرف دیگر با شدت خارج شود. هر چه سرعت چرخش ملخ جت اسکی بیش تر باشد، آب با شدت بیش تری از درون آن خارج می شود و لذا جت اسکی با سرعت بیش تری حرکت خواهد نمود

امروزه از جت اسکی به عنوان یک وسیله ورزشی و سرگرمی در اسکله ها استفاده می‌کنند و گاهی اوقات مسابقاتی را نیز ترتیب می‌دهند.

مجموعه بازرگانی فیروزه دارای کارگوهای مختلف در پکن ،گوانجو و ایوو می باشد.همچنین دارای دفاتر بازرگانی در ایران و در شهرهای تهران ،مشهد و بندر عباس می باشد.اعضای این مجموعه در تلاشند تا بهترین خدمات را به بازرگانان عزیز در رابطه با واردات و ترخیص کالا ،انجام کلیه امور گمرکی ، خرید خارجی ،حمل و نقل بین المللی و… را ارائه دهند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :