شرکت بازرگانی فیروزه
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: شرکت بازرگانی فیروزه - یکشنبه ۱٦ مهر ،۱۳٩٦

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

نحوه واردات کالا از بازارچه های مرزی


عمل وارد کردن یا فراهم کردن موجبات ورود کالایی به یک قلمرو گمرکی را واردات می گویند که در اصطلاح لاتین Importation نامیده می شود.

همان طوری که گفته شد، واردات به معنای ورود کالا به قلمرو گمرکی است؛ لذا واردات در قلمرو سیاسی مثل مناطق آزاد تجاری مشمول این عنوان نخواهد شد.

 

واردات از بازارچه های مرزی ،صادرات از بازارچه های مرزی ،شرایط ورود و خروج کالا ،مجوزهای واردات کالا ،مجوزهای صادرات کالا ،ترخیص کالا ،کالاهای ممنوعه صادراتی ،کالاهای ممنوعه وارداتی،ترخیص کالا از کلیه گمرکات ،شرکت واردکننده کالا،کالاهای صادراتی ،مجوز ورود کالا به ایران ،واردات و صادرات از بازارچه های مرزی ،بازارچه مرزی ،واردات از چین ،ترخیص کار گمرک ،

 

واردات به صور مختلف انجام می گیرد که منظور از واردات در بازارچه های مرزی واردات قطعی است و شامل ورود موقت، کالای مرجوعی و… نمی گردد. به عبارت دیگر، واردات به عملِ آوردن یا سبب آورده شدن هر نوع کالایی به داخل قلمرو گمرکی است و به تعبیر دیگر به عمل وارد کردن هر نوع اجناسی به قلمرو گمرکی، واردات گفته می شود.

مجموعه بازرگانی فیروزه دارای کارگوهای مختلف در پکن ،گوانجو و ایوو می باشد.همچنین دارای دفاتر بازرگانی در ایران و در شهرهای تهران ،مشهد و بندر عباس می باشد.اعضای این مجموعه در تلاشند تا بهترین خدمات را به بازرگانان عزیز در رابطه با واردات و ترخیص کالا ،انجام کلیه امور گمرکی ، خرید خارجی ،حمل و نقل بین المللی و… را ارائه دهند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :