شرکت بازرگانی فیروزه
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: شرکت بازرگانی فیروزه - چهارشنبه ۱٩ مهر ،۱۳٩٦

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

بهترین پسته صادراتی ایران

 

پسته های ایران در انواع مختلفی هستند که البته پسته های صادراتی معمولا از نمونه های محدودی انتخاب می شوند که بهترین نوع برای هر کشور متفاوت است.

در انتخاب پسته ایران برای صادرات به چه نکاتی باید توجه کرد؟ این موضوع کاملا متناسب با کشور هدف است اما عموما پارامترهایی که باید برای کشورها در نظر گرفته شود، شامل استانداردهای آن کشور، فرهنگ مصرف، میزان تقاضا در ایام مختلف، کشش قیمتی بازار و کیفیت است.

 

بهترین پسته صادراتی ، شرایط صادرات پسته ، پسته های صادراتی ، انواع پسته صادراتی ،پسته صادراتی ایران ،بهترین پسته های صادراتی ،چه پسته هایی برای صادرات مناسب هستند،پسته صادراتی ،صادرات پسته ،قیمت انواع پسته صادراتی ،پسته اوحدی ،پسته فندقی ،پسته احمدآقایی ،پسته اکبری ،پسته long،Pistachio ،Pistachio export ،

 

برای صادرات به اروپا می توان از انواع پسته استفاده کرد اما مهم ترین مسئله برای کشور های اتحادیه اروپا استانداردهای بهداشتی می باشد که سخت ترین آن در رابطه با پسته ایران گواهی افلاتکسین است.

همین مطلب در بین انواع پسته صادراتی که شامل احمدآقایی، اکبری، کله قوچی، بادامی و فندقی می باشد تا حد زیادی گزینه اکبری را حذف می کند. چرا که پسته اکبری بیشتر از دیگر انواع پسته ها بر روی درخت تا زمان رسیدن و برداشت باقی می ماند و در روز های آخر فصل برداشت پسته بیشترین آفت افلاتکسین جذب این نوع پسته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :